Sdílený advokát

Advokátní služby na vybrané období

O službě

Služba sdílený advokát umožňuje vám či vaší společnosti využít kapacity advokátů přihlášených na těchto webových stránkách na vámi zvolenou dobu (den, týden, měsíc, rok) buď u vás v kanceláři nebo v rámci sídla advokáta. Tato služba Vám umožní dočasně překlenout situaci, kdy poptáváte právní služby advokátů (např. v důsledku náporu práce, dodávek či doplnění týmů advokátů pro účely právních auditů apod.), ale jen na omezenou dobu, tzn. nechcete s daným advokátem uzavírat dlouhodobou spolupráci.

Cíle služby

Cílem této služby je propojit fyzické či právnické osoby s advokáty, kteří mají zájem řešit Váš požadavek či případ.

Poptávka je bezplatná.

Bez registrace.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Jak to funguje?

Přesvědčte se sami o tom, jak jednoduché může být získání vašeho sdíleného advokáta do 24h.

Nezávazně vytvoříte poptávku

Bezplatně vytvoříte poptávku o sdíleného advokáta.
Přejít k formuláři

Ozveme se vám a upřesníme zadání

My vás do 24 hod zkontaktujeme a doladíme vaše požadavky a představy.

Doporučíme vám vhodné advokáty

Pošleme vám CV advokátů, kteří odpovídají vašim požadavkům.

Vyberete si sdíleného advokáta

Vy si vyberete advokáta, se kterým chcete spolupracovat. Domluvíte se napřímo na dalších podmínkách spolupráce (např. postup řešení, cena…).

Zahájíte spolupráci

Poptávka sdíleného advokáta je zdarma

Ozveme se vám do 24 hod a projednáme s vámi vaše požadavky

Sdíleného advokáta si vybíráte vy dle CV jednotlivých kandidátů

Další informace o službě

Současná situace nás přiměla přemýšlet, jak zrychlit proces výběru advokáta a netrávit s výběrovým procesem několik hodin, potažmo dnů, jak optimalizovat náklady a platit advokáta jen po dobu, po kterou ho skutečně potřebuji.

Myslíme si, že tuto službu mohou využít nejenom fyzické osoby a společnosti, které potřebují právní výpomoc na dočasnou dobu (např. bude se jednat jen o dílčí úkony (přípravy smluv, zastupování u soudů nebo o celé transakce a právní audity), ale nechtějí navazovat s daným advokátem dlouhodobou spolupráci, ale např. i advokátní kanceláře nebo jednotliví advokáti, kteří jsou dočasně zahlceni právní agendou a nechtějí hledat a následně platit/hradit dalšího spolupracujícího advokáta či koncipienta.

Advokáti, kteří jsou přihlášeni na této webové stránce, sdružuje jeden zásadní fakt: chtějí spolupracovat, ale nechtějí spolupracovat tzv. „full time“. Vyhovuje jim částečné vytížení (např. může se jednat o osoby po delší kariérní odmlce, o advkoáty/ky na rodičovské dovolené nebo jen o advokáty, kteří nechtějí spolupracovat tzv. full time). Naopak osoby, společnosti či advokátní kanceláře, které nás osloví, mohou najít dokonalý balanc mezi větším náporem práce v určité části kalendářního roku a toto období „překlenout“ např. za pomoci našeho dočasného advokáta a naopak v době, kdy zakázek není tolik, nemusíte advokáta využívat ani platit.

Nevyhovuje vám vybraný advokát?

Dějte nám vědět a pošleme Vám kontakt na dalšího.

Spojíme vás pouze s ověřenými advokáty

Naši advokáti mají významné zkušenosti v oblastech, které proklamují. Všichni advokáti jsou registrovaní u České advokátní komory a mají minimálně tříletou právní praxi. Zkušenosti každého advokáta Vám před samotným rozhodnutím samozřejmě ukážeme.

Naši dočasní advokáti pracují jak ze svého sídla, tak mohu pracovat u Vás v kanceláři, vždy bude záviset od dohody mezi Vámi.

Specializace advokátů

V jakých oblastech naši advokáti pracují?  Máme advokáty se zkušenostmi téměř ve všech specializacích. Nevěříte? Zkuste to!

Poptávka sdíleného advokáta

Zadejte nezávazně poptávku a vybraní advokáti se vám ozvou do 24h.

VAŠE DATA JSOU ZABEZPEČENÉ

Obsah požadavků ani vaše osobní údaje nebudou nijak zveřejňovány. K dispozici budou pouze vám vybraným advokátům k posouzení požadavku.